Rozšiřující metodický seminář ke hře „Cesta Labyrintem města“

Východiska semináře:

Cesta labyrintem města je moderní metodická pomůcka pro prevenci rizikového chování. Jedná se o interaktivní deskovou hru, jejíž součástí je soubor otázek a odpovědí a návod ke hře. Pro její zavádění do školských zařízení, zařízení pro děti a mládež a dalších volnočasových zařízení je důležité, aby byli pracovníci dobře obeznámeni s jejím fungováním a možnými variantami využití.

Cíle:

Cílem rozšiřujícího metodického semináře je podrobné proškolení a seznámení účastníků s interaktivní deskovou hrou Cesta Labyrintem města. Účastníci se seznámí s pravidly hry a hru si na semináři vyzkouší „na nečisto“. Účastníci budou dále seznámeni s možnostmi metodického využití hry v praxi, vyzkouší si roli vedoucího hry a procvičí se v kladení otázek tak, aby preventivní přínos hry byl pro cílovou skupinu maximální. Součástí semináře jsou doporučení pro práci s obtížně zvladatelnou či jinak atypickou skupinou.

Pro koho je seminář určen?

Pro všechny pedagogy, vychovatele, sociální pracovníky, lektory, kontaktní pracovníky, kteří, se rozhodli zařadit tuto metodickou pomůcku do své praxe, či teprve tak plánují.

 

Termíny:

30.10.  14:00 – 18:00 – OBSAZENO

29.11. od 14:00 – 18:00 – OBSAZENO

30.11. od 8:30 – 12:30 – OBSAZENO

Momentálně není vypsaný žádný další termín semináře.

 

Přihlášení na seminář:

cena semináře je 300,- Kč/osoba + 1 osoba zdarma

O hře
Objednávka
Kontakt